Відкрите звернення до Українських Виробників від OK Factory 🏭 🇺🇦

Відкрите звернення до Українських Виробників від OK Factory

Привіт Український виробник!

Я Giorgio, представляю OK Factory, платформа яка об’єднує найкращих Українських виробників з замовниками зі всього світу. Просуваємо якісну продукцію Made in Ukraine в світі.

Ідея платформи для еспорту Української продукції народжена в далекому 2014му році, кроком за кроком розвивалась між іншими проектами і в різних формах. Ми просували роздрібну торгівлю Українських брендів, послуги різних Українських виробництв, супроводжували цілу швейну фабрику від ризику закриття до щоденних замовлень, допомогли вижити різним підприємствам в найскладніші часи під час локдауну завдяки експортним замовленням.

24 го лютого виявилось що найскладніші часи ще попереду, а ми зрозуміли що наша бізнес модель актуальна як ніколи, весь світ зрозумів наскільки важливий експорт Українського товару на очевидному прикладі експорту аграрної продукції.

А поки триває шостий місяць війни, сервіс OK Factory незважаючи на складні умови вже вийшов в окупність обробляючи іноземні замовлення та продовжує розвиватись з вірою в Українського виробника, ми переконані що основний шлях розвитку вітчизняного виробника це експорт!

Чому OK Factory?

Ми вміємо просувати послуги та товари за допомогою різноманітних сучасних цифрових технологій та готові просувати централізовано виробництво та експорт Українських постачальників та виробників. Щоденно розміщаємо безкоштовно Українських виробників та їх послуги з різних індустрій. Гарантуємо безкоштовне розміщення на весь період військового стану для всіх Українських експортерів, проте для виробників які бажають нас підтримати та отримати додаткові переваги в просуванні, розробляємо різні платні пакети розраховані на різні можливості різних підприємств та індустрій ринку.

Для кого платформа OK Factory?

За роки діяльності ми побачили попит на найрізноманітніші індустрії, різні країни світу мають різні імпортні потреби які Україна може задовольнити, тому не ставимо обмежень в сфері діяльності, чим більше виробників та послуг присутні на порталі, тим більше трафіку на порталі і більше шансів що саме ваше підприємство та ваша продукція зацікавить західного імпортера.

Платформа може допомогти як додаткова вітрина великим та відомим брендам та виробникам, так само як бути стартовим майданчиком для компаній які ще не продавали свою продукцію на закордонні ринки, для кожного знайдемо індивідуальний підхід для максимально ефективного просування якісної Української продукції!

Тож закликаємо всіх Українських виробників долучитись до платформи OK Factory для просування Української продукції, розвитку нашої економіки та спільної перемоги!

В розділі часто задані питання можете знайти всі відповіді на поширені питання, можете звернутись до мене за допомогою чат боту @Giorgio, працює гаряча лінія для підключення нових партнерів +380733696159 або можете звернутись до мене на адресу електронної пошти giorgio@okfactory.ua

Разом до перемоги,
Ваш Giorgio.

We will be happy to hear your thoughts

   Leave a reply

   OK Factory
   Logo
   Reset Password
   Compare items
   • Total (0)
   Compare
   0
   Ninja Silhouette 9 hours ago

   Joe Doe in London, England purchased a

   Joe Doe in London?

   Joe Doe in London, England purchased a

   Joe Doe in London?

   Joe Doe in London, England purchased a

   Joe Doe in London?

   Joe Doe in London, England purchased a