Співпраця з фабриками одягу • OK Factory

Співпраця з фабриками одягуУспішно співпрацюємо в форматі B2B та запрошуємо до співпраці нових партнерів для корпоративних замовлень.
Як розпочати співпрацю з фабриками одягу?
З чого почати?
Ви на правильній сторінці для отримання повної інформації щодо співпраці зі шейними виробництвами! Проте якщо у вас ще залишаються питання, або просто хочете познайомитись краще з командою за доброю кавою, залишайте ваш запит за телефоном: +380733696160, пишіть sewing@factory.org.ua, знаходьте нас в соціальних мережах або, якщо ви любите ботів, наш Giorgio @clothingfactorybot завжди радий з вами поспілкуватись 🤖
Яка мінімальна кількість виробів для співпраці з фабриками одягу?
Для довготривалої співпраці з традиційними фабриками одягу розглядаються лише замовлення від 1000 шт. Проте якщо вам потрібні взірці та пробні партії від 100 шт, можемо відшити це в експериментальних лабораторіях чи в наших стартапах. Завжди можна щось придумати для цікавих продуктів!
Які максимальні виробничі потужності?
Все залежить від виробу, ускладнюючих елементів та загруженості виробництва. При середній продуктивності, виготовлення простих продуктів як футболка вимірюються в десятках тисяч одиниць в місяць. Якщо зворотній прорахунок, дуже велику компанію можемо вдягнути за місяць!
OK Factory
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Ninja Silhouette 9 hours ago

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a